זונות - התעוררות באזור התעשייה של חולון

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  123 19>
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
Shrek צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 23/-02-/2010
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Shrek ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: זונות - התעוררות באזור התעשייה של חולון
    פורסם: 08/-04-/2010 בשעה 22:31
רק לי נדמה או שבזן האחרון יש התעוררות לש בנות באזור התעישה
של חולון?

יצא לעבור שם בדרך מעבודה שעות הערב המוקדמות (בערך 7) וראיתי
מספר לא מבוטל של בנות במספר מוקדים שונים.

נערך על ידי Shrek - 08/-04-/2010 בשעה 22:33
בחזרה למעלה
hookaman צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-05-/2009
מיקום/איזור: Made in Japan
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט hookaman ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-04-/2010 בשעה 22:32
צעירות או זקנות
בחזרה למעלה
Shrek צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Shrek ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-04-/2010 בשעה 22:34
גם וגם...
ישראליות רוסיות...
כל הססוגים כל המינים...
כל פעם משהו אחר אבל באופן כללי הכל...
בחזרה למעלה
pero צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 25/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט pero ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-04-/2010 בשעה 22:16

חופשי.

זה התחיל בערך לפני שבועיים, בכל ערב יש לפחות 7-8 בנות.

בחזרה למעלה
Shrek צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Shrek ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-04-/2010 בשעה 23:44
עכשיו באתי מאזור תעישה של חולון.
ריק...
לא סתם ריק...בית קברות יותר חי.
בחזרה למעלה
חולה כוס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד

מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
התורם המלכותי של הפורום

הצטרף / הצטרפה: 07/-10-/2009
מיקום/איזור: עיר החטאים
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה כוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-04-/2010 בשעה 03:01

לפני שבוע דגמתי שם רוסיה מבוגרת בת 40++ , קוראים לה סוניה.

פרצוף קצת מפחיד, אבל גוף סבבה לגמרי, מנוע שעיר וצר, לא מלחיצה , מוצצת עם ומשחקת בביצים.

היא גבוהה כ 1.75 .. תתאים לחובבי הז'אנר!

המקום הקבוע שלה הוא ברחוב הפלד (סמוך לתחנת המוניות).. נימצאת שם עד השעות הקטנות של הלילה.

בחזרה למעלה
העקרב 69 צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!

פורום סקס
••• משתמש פסול בעל זהויות מרובות בדיון

הצטרף / הצטרפה: 10/-04-/2010
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט העקרב 69 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-04-/2010 בשעה 15:28
בקרתי לפני יומים ברחוב המשביר אחרי הכיכר ראיתי בחורה בלונדינית קצת מלאה פנים יפות עצרתי אמרה לי 100 פינוק מושלם לקחתי אותה הבחורה יודעת למצוץ חבל על הזמן  נשכבה על הגב ושאבה את הכלי הגדול שלי בתוך הכוס הצר שלה בחיוך וידעת לזוז חבל על הזמן  נהנתי ואני יחזור אליה
בחזרה למעלה
januar צפה בגלילה למטה

פורום סקס
8¿1

הצטרף / הצטרפה: 02/-01-/2009
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט januar ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-04-/2010 בשעה 20:38

עקרב 69 איפה זה רחוב המשביר ... איפה שעומדת הבלונדינית..תן הסבר אני לא מהאיזור ?

ולגבי מציצה מוצצת עם או בלי?

אשמח למידע

jan
בחזרה למעלה
העקרב 69 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט העקרב 69 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-04-/2010 בשעה 20:02
המשביר אתה נכנס מרחוב המלאכה נוסע עד הכיכר ממשיך ישר 20 מטר בצד ימין בלונדינת לגבי הבלי תלוי במחיר
בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 14/-07-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2010 בשעה 11:43
שאני אבין משהו,

מרח' המלאכה פנית למשביר, המשכת עד לכיכר, ושם המשכת ישר והיא נמצאת מימין? או שפנית שמאלה לרח' הבנאי ?

ואם אפשר תיאור של גיל/ חזה
בחזרה למעלה
העקרב 69 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט העקרב 69 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2010 בשעה 18:05

לעבור ישר את הכיכר  גיל 28

בחזרה למעלה
העקרב 69 צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט העקרב 69 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2010 בשעה 18:08
בנוסף עובדת משעה  2100 עד 2300  ולא בשישי שבת
בחזרה למעלה
pero צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט pero ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2010 בשעה 18:27

אני מכיר את הבחורה הזו, אם תשים לב, תמיד יש לידה נהג מונית.

כנראה הסרסור...

אחלה זיון

בחזרה למעלה
~tom~ צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 08/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ~tom~ ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2010 בשעה 20:26
במקור פורסם על ידי pero

אני מכיר את הבחורה הזו, אם תשים לב, תמיד יש לידה נהג מונית.

כנראה הסרסור...

אחלה זיון

הבחורה המדוברת היא רוסיה או ישראלית?

בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2010 בשעה 23:04
אמרת שהיא קצת מלאה בגוף, איך החזה והאם היא רוסיה או ישראלית ?
בחזרה למעלה
Shrek צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Shrek ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2010 בשעה 23:05
במקור פורסם על ידי ~tom~

במקור פורסם על ידי pero

אני מכיר את הבחורה הזו, אם תשים לב, תמיד יש לידה נהג
מונית.

כנראה הסרסור...

אחלה זיון

הבחורה המדוברת היא רוסיה או ישראלית?

רוסיה...
בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 12/-04-/2010 בשעה 23:38
וחזה ? גדול או קטן ? 
בחזרה למעלה
אוהב בפה צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 23/-03-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב בפה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-04-/2010 בשעה 06:54
תגידו באיזה שעה ניתן למצא שם בנות?
בחזרה למעלה
hookaman צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט hookaman ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-04-/2010 בשעה 11:51
סתם יצא לי לדבר עם אחת לגבי מה הסיפור של הנהגי מונית, וסיפרה לי שהנהגי מונית הללו הם לא הסרסורים אלה נהגים שהן משלמות להן כדי להביא אותם לנקודת העבודה, ואחרי זה משלמות להם כביכול להשגיח עליהן ולהחזיר אותן אל ביתן.. לרוב הם אנשים מבוגרים ככה שלא נראה לי ממש שהם יכולים לבצע את עבודת ההשגחה. 
בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 13/-04-/2010 בשעה 12:40
נו ברור מה...
כל נהג מונית הוא רכז מודיעין מהלך על שתיים, הם יודעים איפה ההימורים איפה הסמים איפה הזונות...

תחשבו שאני שם אותכם כל היום להסתובב ברחובות של עיר מסויימת במשך שנים, אתם תקלטו דברים שאנשים רגילים לא קולטים.

ובלי קשר תחשבו על נהג בן 50, שבתמורה לזה שהוא צריך להיות כמה שעות במשך מס' ערבים בשבוע צמוד למקום כלשהו, יש לו בחורה בת 30 שהוא חם עליה, שהוא יכול לזיין אותה חינם פעם/ פעמיים ביום (הרי אני לא מאמין שהיא משלמת לו), אישתו חושבת שהוא בעבודה, זה לא פוגע בו משמעותית מבחינה כלכלית - וזה משתלם לשני הצדדים.

וביום שלא יבוא לו עליה הוא פשוט יעזוב
בחזרה למעלה
~tom~ צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 08/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ~tom~ ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-04-/2010 בשעה 22:50

לכל המעוניינים: אתמול בסביבות 22:00 , עמדה שם צעירה במיני קצר(אני משער 20+), שמנמנה ובעלת שער שחור ארוך.עמדה ברחוב שבו נמצא שופרסל-דיל(לכיוון  הרמזור של רח' המלאכה).

בחזרה למעלה
מוסלי צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך

פורום סקס

מיקום/איזור: על הסוס-לי
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מוסלי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-04-/2010 בשעה 23:18
הדגימה שלי אתמול הייתה עם "ליזה", רוסיה בלונדינית רזה.
אספתי אותה על יד הקיוסק ברחוב המלאכה.
ליקוק ביצים פנטאסטי, התעניינה כל רגע אם העבודה שהיא מבצעת היא לרוחי (פלוס גדול), וגמירה בפה.
מיוזמתה גם דאגה שהרכב יישאר נקי מ"הפתעות".

טוענת שפעם עבדה במתחם הבורסה.
בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-04-/2010 בשעה 21:46
מוסלי אני יודע על מי אתה מדבר, יחסית הרבה זמן כבר היא נמצאת בחולון...
מעולם לא בדקתי אותה כי היא לא כמו שאני אוהב, היא ללבנה בלי חזה, ואם אני לא טועה היא צבעה עכשיו לחום בהיר את השיער (במקור יותר בלונדינית), פנים רזות, נמוכה.

אני לא יודע לגבי הבחורה שהוזכרה כמה הודעות מעלי עם מיני ושיער שחור ליד השופרסל, אבל בחמישי חיפשתי את הבחורה שעקרב 69 תיאר (ליד איזשהי כיכר עם נהג מונית שמשגיח) ולא מצאתי, אולי כי באתי ב1 בלילה.

מה שכן, שמתי לב שיש חדשה מהבורסה שעברה לחולון, אני אתן תיאור ומי שראה אותה כבר יכיר...

בת 40 בערך, נראית רוסיה אבל היא ישראלית, רזה אבל לא נרקומנית, עובדת בד"כ רק בסופ"ש , פאה של שיער כתום (כמו שצובעים את השיער) עד לכתפיים, חזה קטן, בד"כ עם מיני.
בחולון היא היתה 20 מטר מהסנוקר רק לכיוון הכיכר של הבאולינג.
בבורסה היא היתה עובדת באחד משני המקומות:
או ברחוב שיש בו פיפ שואו ומכונים (אני מתכוון לרחוב שניתן "לעקוף" ע"י פניה ימינה לכביש עוקף בתחילתו)
או בהמשך של אותו רחוב אם פונים שמאלה אז מגיעים לכיכר (יש שם מועדון של מבוגרים, נראה לי "התאטרון") ושם בכיכר היא היתה עם עוד כמה...

יחסית בבורסה היא היתה מבוקשת, היא צרה ולא נרקומנית, אבל מעבר לזה אני לא מוצא בה הרבה פלוסים...
בחזרה למעלה
חולה כוס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד

מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
התורם המלכותי של הפורום

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה כוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-04-/2010 בשעה 00:17

אהלן וסהלן,

לפני שעה חזרתי מאזה"ת בחולון.. דיי שומם המקום האמת.

הגעתי לרחוב הבנאי.. (ליד הרמזורים).. עמדה שם מבוגרת רוסיה בת 50+

אני שואל אותה כמה זה?.. היא אומרת לי 50 שקל מציצה וזיון..

היה רק כסף גדול (הכל בשטרות של 200, ו2 שטרות של 20).. אני שואל אותה 40 שקל מתאים ?

אז היא אומרת לי מה זה שוק.. אמרתי לה רוצה גם סיגריה.. היא אומרת בסדר תביא גם 2 סיגריות.

בסוף היא זרמה איתי תמורת 40 שקל + 2 סיגריות מלברו אדום.

היא גבוהה כ 1.73 , שיער שחור אסוף (לא שאלתי מה השם).. לבשה שימלה אפורה ומתחת גרביונים שחורים.

אין יותר סליזי מלזיין זקנה באוטו ב 40 שקל ולקרוע לה ת'צורה!!

בחזרה למעלה
maxmax צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 19/-08-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט maxmax ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-04-/2010 בשעה 00:35
חולה כוס,
אם 40 שקל ושתי סיגריות זה חמישים שקל אז פעם הבאה תסגור איתה על עשר סיגריות.
ותגיד, אתה מוכר את האוטו?
אז אגמור בשיר מזמור
בחזרה למעלה
חולה כוס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד

מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
התורם המלכותי של הפורום

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה כוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-04-/2010 בשעה 00:41
במקור פורסם על ידי maxmax

חולה כוס,
אם 40 שקל ושתי סיגריות זה חמישים שקל אז פעם הבאה תסגור איתה על עשר סיגריות.
ותגיד, אתה מוכר את האוטו?

לא כדאי לך לקנות את האוטו שלי.. כל הריפודים מלאים בכתמים של שפיך..

בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-04-/2010 בשעה 01:08
בוא'נה מי היה מאמין שפרופ' חולה כוס, השף של המכונים יאכל פלאפל ברחוב, ועוד אחרי שהפיתה נפלה על הריצפה... 
בחזרה למעלה
Shrek צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Shrek ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-04-/2010 בשעה 11:40

במקור פורסם על ידי גבינט

אני לא יודע לגבי הבחורה שהוזכרה כמה הודעות מעלי עם מיני ושיער שחור ליד השופרסל, אבל בחמישי חיפשתי את הבחורה שעקרב 69 תיאר (ליד איזשהי כיכר עם נהג מונית שמשגיח) ולא מצאתי, אולי כי באתי ב1 בלילה.

לגבי הבחורה עם הנהג מונית אתה צריך להגיע בשעות יותר מוקדמת...
היא בדרך כלל מסיימת לאזור 12 לפעמים קצת לפני...
אני הייתי דוגם את הבחורה הקודמת שהייתה..היא היתה עושה אחלה של מציצה...
בחזרה למעלה
hamud צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 07/-09-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט hamud ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-04-/2010 בשעה 13:33

יש לי שאלה שתראה מצחיקה אבל היות  ואני לא ילד אבל גם לא אלןף בזיונים ברכב אשמח עפ תפרטו כאן תנוחות מומלצות לזיון מציצות מיזמוזיםן וכול מה שניתן לעשות ברכב עם הבנות החמודות ונייחס לרכב לא גדול

בחזרה למעלה
אוהב בפה צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 23/-03-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוהב בפה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-04-/2010 בשעה 23:08
תשמע אני מעולם לא מרשה לעצמי לזיין את זונות הרחוב אפילו עם קנדום, זה נורא מפחיד אותי, ובינינו- רובן מכורות לסמים, כך שהסבירות לHIV גבוהה.
מה שכן לתת להם בפה אני מוכן . לכן מה שאני אוהב זה להוריד את המושב הקדמי ואז לשכב, כשהבחורה מתכופפת מהמושב שלה כשהתחת שלה מורם. אני מתעקש שיורידו תחתון או יפשילו אותו כך שבזמן שאני מקבל מיצצה אני תוקע לה אצבע בתוסיק ואם היא מתנגדת אז מפליק לה, ככה אני אוהב. האמת היא שיש עוד סיבה וזה להיות בסטנדביי להתקפלות
בחזרה למעלה
king25 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
-

הצטרף / הצטרפה: 30/-12-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט king25 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-04-/2010 בשעה 06:46

לאחר ביקור בחולון - וחיפושים ארוכים

פגשתי מישהי שחומה טיפה עם חזה סילקון "שאלתי אותה עם זה טבעי? - התשובה שלה ברור "

לאחר בדיקה 100% סילקון קשה - לא מדברת יותר מדי  

מציצה -7.5

זיון -7

הכול עם קונדום

מחיר 100

נמצאת ליד תחנת המוניות

בחורה שלא עומדת על שלה יושבת על שלו
בחזרה למעלה
גבינט צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גבינט ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-04-/2010 בשעה 14:05
זאת מאיה, נראית תימניה/ מרוקאית, לבושה בד"כ בשחור

אם כל התקתקניות...

בגוף היא 10, אבל שקרנית ברמות ותקתקנית על

הייתי אצלה פעמיים וכל פעם קיללתי את עצמי מחדש.

לדעתי אנשים כבר כמעט לא הולכים אליה, אלא אם זה פעם ראשונה (שים לב שבמראה היא לוקחת את כולן שם, אבל יחסית היא מחכה המון זמן בין לקוח ללקוח).

ולא מומלצת לכאלו שלא בעלי נסיון
בחזרה למעלה
הגוקר צפה בגלילה למטה

200 -

הצטרף / הצטרפה: 01/-10-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הגוקר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-04-/2010 בשעה 18:01
יש אתיופיות שם?
בחזרה למעלה
pero צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט pero ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-04-/2010 בשעה 19:23
לא..
בחזרה למעלה
hookaman צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט hookaman ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-04-/2010 בשעה 23:07

מאיה הזאת מחולון מגעילה ברמות לא יודע מה עלה על דעתי כאשר הכנסתי אותה אל רכבי.. היא הולכת עם מחשוף עמוק נראית רזה יחסית וגם לי אמרה שהחזה אמיתי. (ואכן כשאר הרגשתי הוא היה רך, היא גם לא הסכימה לי לחשוף אותו מאחר ושילמתי רק 50 שקלים). על פניו ראו שמשהו לא בסדר מבחינת הדיבור הפרחי והאיטי שלה, אבל בכל זאת אמרתי שאין מה להפסיד ולצערי הקשבתי לבחור מלמטה ולא לראש. תקתקנית ברמות לא עשתה לי את זה בשיט כל היחס שלה היה לי קשה מאוד לגמור איתה.. כל הבחורות שראיתי שמה היו נרקומניות ומבוגרות כולל אותה. טעות שלא תחזור על עצמה.

כמו כן ביקרתי בהר ציון מאוחר בלילה, מה אני אגיד לכם פשוט עולם שלישי באמצע תל אביב, כל הסרסורים היו בחוץ עם הזונות כנראה חילקו מנות ודרשו כסף (לצערי יצא לי לראות חלוקת מנות והזרקות לאחת הנערות ), המשטרה עברה אחד אחד ואחת אחת ערכו חיפושים בתיקים.. זוועה מה שהלך שמה. כל הרחוב היה מוצף בסוחרים זונות נרקומניות ובלשים של המשטרה.  פשוט גיהנום עלי אדמות, יצאתי משם בהרגשה מאוד רעה.

יש רק בחורה אחת שאני יודע שאין לה סרסור באיזור ולא הייתה קשורה לכל הכאוס שהלך שמה, ואף היא לא גרה שמה וזאת הג'ינג'ית מצמד הבלונדינית והגינגית (שאגב הבלונדינית נעלמה). לדעתי היא אף לא מזריקה. כמו כן ראיתי בלונדינית שבמראית עין נראתה ממש יפה ולא קשורה למקום (אנשים פחדו אף להתקרב עם הרכבים שלא יגלו שהיא לא עובדת). התקרבתי כדי לראות במה מדובר, על פניו היא נראית בחורה ממש יפה בלונדינית עינים כחולות ממוצא רוסי בסביבות גיל ה 30 לבוש יפה ולא של עובדת רחוב (אפשר לזהות). אבל כאשר פתחה את פיה ניתן היה להבחין שמשהו לא בסדר בהתנהגות שלה וכנראה שהיא על משהו.

תל ברוך, בדיחה אף יותר רצינית, עשרות רכבים מחפשים נערות בחולות החניונים, ערכו רונדלים מטורפים, חתכו אחד את השני כדי להגיע לבחורות- חלקם אף תפסו וחנו באיזורים צדדיים בעוד שכולם צופים בהם ומחכים לתורם.. ויתרתי על המקום מהר מאוד, מה גם שלדעתי היו שמה רוב של קוקסינליות.

זיהיתי בחורה בעליה לבסיס קופצת בין הדיונות (מוזכרת פה בשירשורים הקודמים), הדבר היה נראה לי הזוי ביותר, אולי היא בסדר, אך לא היה בא לי להתפס על ידי שוטרים באיזור בגלל אי כניסה.

בחזרה למעלה
orioriori צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 19/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט orioriori ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-05-/2010 בשעה 10:59
יש אתיופיות בהחלט.. לפחות 3 אני ראיתי.. אני אישית ניסיתי
אחת ולא כל כך התלהבתי ממנה :/

נראה לי העליה בכמות הבנות באזור התעשיה בחולון היא בגלל
שהרבה בנות שגורשו מהבורסה התחילו לבוא לאזור.

יש כמה בנות צעירות ממש חמודות עכשיו.. אני מבסוט :]

בחזרה למעלה
hookaman צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט hookaman ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-05-/2010 בשעה 12:41
איפה ראית צעירות? כולן שמה שראיתי היו מבוגרות נרקומניות
בחזרה למעלה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט orioriori ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-05-/2010 בשעה 14:25
אם אתה פונה ימינה ברח' הפלג לרח' המלאכה יש שם ממש על
ההתחלה חניון גדול כזה(לפני התחנת דלק), הייתה שם אחת
קוראים לה ריקה, אמרה לי שהיא בת 27.. היא נראה אפילו פחות
לדעתי והיא הייתה אחלה. הייתה איתה עוד חברה, גם צעירה.

אתמול בערך בשעה 1:30 בלילה הלכתי לבדוק אם היא נמצאת , היא
לא הייתה אבל חברה שלה הייתה שם. שאלתי אותה על מחיר, היא
אמרה לי מאה זיון+מציצה, ביקשתי רק מציצה ב-70 ואז היא אמרה
לי, "רק אם אתה גומר מהר" :/ אמרתי לה שלא והלכתי.

טוב אם כבר התחלתי לספר, אני אספר גם את ההמשך..

המשכתי לעשות סיבובים באזור ואז ראיתי איזה מישהי יושבת
בתחנת אוטובוס מול סלקום. היא נראתה טיפה חיוורת, זה דיי
הלחיץ אותי אז המשכתי לחפש, אחרי שהבנתי שאני לא ימצא משהו
יותר טוב החלטתי לחזור אליה.

קוראים לה "ליילה", אני מעריך שהיא איפה שהו בין 30-40,
שיער אדום דיי רזה, הסכימה מציצה ב 50. בפרצוף היא נראית
30-40 אבל החלק האחורי שלה מזכיר בת 20 (לפחות מהזווית שאני
הייתי :]). קיצר היא הייתה ממש אחלה, בהתחלה הייתי קצת לחוץ
אבל היא היית ממש נחמדה וסובלנית אלי.

יש המשך אבל לא נראה לי זה מעניין מישהו

קיצר, אין הרבה, אבל יש כמה יחסית צעירות...

בחזרה למעלה
pero צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט pero ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-05-/2010 בשעה 23:01

איפה יש אתיופיות ?

בחזרה למעלה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט orioriori ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-05-/2010 בשעה 12:10
לא תמיד יש.
אני ראיתי ברחוב הפלד לכיוון המלאכה אתיופית בערך בשעה 1:00
בלילה. ברחוב המלאכה ליד סלקום.
לא כל יום יש, ולא כל שעה.
בחזרה למעלה
ss10 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-03-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ss10 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-05-/2010 בשעה 14:38
לפני כמה ימים קיבלתי מציצה לא רעה בכלל ב-50 מרוסייה עם שער שחור ברחוב של תחנת האוטובוס בהמשך לכיון מערב
בחזרה למעלה
חולה כוס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד

מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
התורם המלכותי של הפורום

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה כוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-05-/2010 בשעה 00:11

לילה טוב לכולם..

פרח נדיר באזור התעשייה בחולון
----------------------------

מדובר בבחורה רוסיה צעירה , בת 23/26 סטייל בת השכן

קוראים לה ליטייה, דגמתי אותה בשעה 23:00 , שיער בלונד אסוף, לבשה חצאית מיני מג'ינס.

לא רזה ולא מלאה, בדיוק כמו שאני אוהב, חזה בינוני, כוס יפה ומגולח, יפה וייחודית , אין דברים כאלה בכביש!!  פנים מתוקות, מריחה ונראית מעולה מעולה !!

עומדת ברחוב הסתת, טוענת שעובדת שם 8 חודשים (פעם ראשונה שאני ניתקל בפרח הזה)

מוצצצת לא רע עם גומי, לא מלחיצה ומשתפת פעולה, טיפה קרירה בהתחלה , אבל לאט לאט שוחננו

והיא ניפתחה והייתה אווירה מחשמלת ברכב.. פימפמתי אותה במיסיונרית עד לפורקן המתוק !!

לוקחת 50 שקל למציצה , ו 100 שקל למציצה + זיון.

מומלץ בחום , נסו ותהנו..

נערך על ידי חולה כוס - 26/-05-/2010 בשעה 01:17
בחזרה למעלה
רוג'ר פדרר צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 06/-07-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רוג'ר פדרר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-05-/2010 בשעה 09:03
לא ראיתי שם כלום בשבת בלילה חוץ מ- 2 מבוגרות לא יפות
הספורטאי הגדול
בחזרה למעלה
liron_lvy צפה בגלילה למטה

פורום סקס
•••sr>

הצטרף / הצטרפה: 01/-09-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט liron_lvy ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-05-/2010 בשעה 00:30

תודה רבה לך חולה כוס,

עכשיו חזרתי משם,הייתי איתה - יש לה אחלה גוף שבעולם.כמו שאני אוהב.

רגליים מדהימות.מצצה לי ב-50 שקל חדש.

אחלה דבר.

ושוב תודה רבה לך - אתה צריך לקבל צל"ש.

" אין הבדל בין זונה של 1000 שקל וזונה של 50 שקל - שתיהן זונות "
בחזרה למעלה
חולה כוס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד

מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
התורם המלכותי של הפורום

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה כוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-05-/2010 בשעה 00:34
במקור פורסם על ידי liron_lvy

תודה רבה לך חולה כוס,

עכשיו חזרתי משם,הייתי איתה - יש לה אחלה גוף שבעולם.כמו שאני אוהב.

רגליים מדהימות.מצצה לי ב-50 שקל חדש.

אחלה דבר.

ושוב תודה רבה לך - אתה צריך לקבל צל"ש.

שמח שנהנת .. הבחורה הזאת פשוט מליגה אחרת מכל מה שקיים בכבישים..

אני אישית מרגיש שהתמכרתי אליה..
בחזרה למעלה
hookaman צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט hookaman ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-05-/2010 בשעה 23:40

באיזה ימים היא נמצאת ושעות? לא ראיתי אותה שמה מעולם.. הייתי עם אחת דומה לתיאור לפני כמה חודשים ליד הבאולינד בסביבות גיל ה 40 צרפתיה רזה ומטופחת .. אך לא נראה לי שזאת היא.. היא נעלמה 

:-) chill out, the right time will come...
בחזרה למעלה
חולה כוס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד

מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
התורם המלכותי של הפורום

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה כוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-05-/2010 בשעה 23:50
במקור פורסם על ידי hookaman

באיזה ימים היא נמצאת ושעות? לא ראיתי אותה שמה מעולם.. הייתי עם אחת דומה לתיאור לפני כמה חודשים ליד הבאולינד בסביבות גיל ה 40 צרפתיה רזה ומטופחת .. אך לא נראה לי שזאת היא.. היא נעלמה 

ליטייה היא רוסיה בוודאות !

היא נמצאת בימי חול .. בשעות הערב והלילה .. אני מצאתי אותה ביום שני בשעה 23:00

ברחוב הסתת.
בחזרה למעלה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט orioriori ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-05-/2010 בשעה 21:53
אכן נמצאת.. אבל איפה התיאור שלך איפה המציאות חולה כוס....
בחזרה למעלה
hookaman צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט hookaman ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-05-/2010 בשעה 23:59

חח אורי ואיך היא נראית במציאות?

עובדת הרחוב ,בחולון ובכלל הכי מדהימה שהייתי איתה הייתה צרפתיה בלונדינית מתולתלת (טענה שבדרך כלל זה חלק)עם גוף מעט כהה וחטוב בסביבות גיל ה 35-40  ,בניגוד לעובדה שהיא עבדה ברחוב היא נתנה gfe ממש משובח.. זרמה מיוזמתה כל השיחה התחילה לספר על האקס שלה שטענה שאני דומה לו, על מועדון הגו גו שעבדה בו ממש הרגשה של יזיזה , חייכנית ועליה .. , לקחתי איתה רק מציצה (עם גומי) שהייתה בסדר גמור, הורידה מיוזמתה חולצה. לצערי לא שאלתי אותה את שמה, אם היא עובדת פרטי ושעות וימי עבודה שלה ברחוב.. השיחה איתה המבטא והמראה שלה היו בהחלט הדבר הכי טוב שראיתי ברחוב.

ממש חבל שהיא נעלמה מקווה שעוד אראה אותה שוב... אם למישהו יש מידע עליה אני אשמח , עבדה ליד הכיכר של הבאולינג..

נערך על ידי hookaman - 29/-05-/2010 בשעה 01:25
:-) chill out, the right time will come...
בחזרה למעלה
חולה כוס צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד

מדווח סקס אמין עם עתיד
פורום סקס
התורם המלכותי של הפורום

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חולה כוס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-05-/2010 בשעה 02:32
במקור פורסם על ידי orioriori

אכן נמצאת.. אבל איפה התיאור שלך איפה המציאות חולה כוס....

לא ניראה לי שאנחנו מתכוונים לאותה בחורה...

אם תראה לי מישהי בכביש שנראית יותר טוב ממנה.. אז אני מחזיר את המפתחות ופורש מהפורום.
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  123 19>

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz